Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz rennes6 #20 üzenetére

    Kedves Rennes6!

    Ezt az űrlapot legnagyobb részt olyanok töltik ki, akiknek már évek óta villanyszámlákat küld az ELMÜ...

    Ha még csak szerződésed van, miért nem várod/vártad meg az első villanyszámládat?! :F

    Bár nem tudom elhinni, hogy a szerződésen nem szerepel a "Fogyasztási hely azonosító" és a "Vevőkód", felteszem már beszerelték a villanyórádat, ezen meg rajta van a "Mérőszám"... :U

    Mondjuk (szerintem!) az sem olyan nagy kunszt, ha a szerződésed alapján gondot okoz a regisztrálás, akkor fel lehetne hívni az ELMÜ Ügyfélszolgálatát és megkérdezhetted volna : hol találod a szerződésben a Fogyasztási hely azonosítót és a Vevőkódodat?...

    Ha ezt a regisztrációs űrlapot a szerződés alapján kellene kitölteni, akkor az emberek 99%-a fel lenne háborodva, mert ők a villanyszámlájuk alapján tudnák kitölteni! (Nekem pl. a 15 éve aláírt szerződést kellene emiatt előásnom.)

    Sajnálom, hogy nem tudok a kedvedre tenni és nem fogom (most legalábbis) a földbedöngölni az ELMÜ-t, mert átlagos felhasználóként MOST regisztrálva egyáltalán nem azt tapasztaltam, amiket te leírtál!

    Átlagos felhasználóként az ELMÜ weboldalán max. 5 perc a regisztráció és világosan érthető minden, a regisztráció könnyen végrehajtható és jól működik. :C

    Tegnap beregisztráltam a vidéki házunk mérőhelyét is : délelőtt regisztráltam (5 perc!), délután megérkezett az aktiváló email. :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák