Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    válasz dabadab #25 üzenetére

    Köszönöm hogy megpróbáltál rávilágítani erre a hiányosságomra, de sajnos el kell keserítselek, mert mindkettőt elolvastam. :DDD

    Konkrétan én az ÁSZF-ben nem látok utalást rá hogy nem készíthetek saját eszközeimre másolatot. A 10.3 és a 10.4 ami kérdéses talán, de a 10.3 nem érvényes, mert nem készíttetek hanem készítek. A 10.4 "sokszorosítás" szava az ami esetleg értelmezhető lenne talán mint saját eszközre másolás tiltása, de ha be akarnak perelni mert a telefonomon és a feleségem MP3 lejátszóján is rajta van akkor hajrá. :DDD És ezt csak valami szóvivő nyilatkozta hogy nem másolható. Az hogy hogyan magyaráz valami szóvivő egy jogi értelmezést az mint tudjuk még a NAV-nál sem kötelező érvényű, szóval itt sem jogforrás szerintem. Ez ügyben a jogászok hozzáértése pedig egy teljesen másik kérdés, ami messzire vezet. ;]

    "A jelen ÁSZF-re a magyar jog szabályai az irányadók." Tehát innentől meg amúgy is bukta mindennemű nyilatkozat hogy mit lehet és mit nem. A különböző szolgáltatók ügyfélszolgálatai is felettébb lazán értelmezik a törvényeket, és szeretik a saját jogaikat aránytalanul kihangsúlyozni, és az ügyfelekét elfelejteni. Én ezen már nem idegelem magam, mert akkor még ettől is sokkal őszebb lennék. ;]

Új hozzászólás Aktív témák