Új hozzászólás Aktív témák

  • srph25

    tag

    A gazdasági válságban pont az ellenkezőjére lenne szükség: az emberek ne vegyenek mobiltelefont, minek az nekik, az új úgy sem tud sokkalta többet a már meglévőnél. Nekem most is egy Nokia 3310-esem van, telefonálni ugyanúgy lehet rajta, van benne számológép, ébresztő, stopper: gyakorlatilag bármi, ami kell.
    Alapvetően hasznos lehet egy mobil, de sajnos ahogy én látom, ez is átment már évek óta a státuszszimbólum-kategóriába.

    Am becsülendő a pozitív hozzáállás, ez az, ami ebből az országból hiányzik. Kíváncsiságból 3 hete nézek "híradót", előtte éveken át nem láttam egyet sem. Nos kérem, 3 hét alatt 1 pozitív információt olvastak be: Gera gólt lőtt a Manchesternek. A média telepumpálja a fejünket azzal, h milyen szar világban vagyunk, aztán hosszútávon ez rányomja a bélyegét az életre is.
    Azért sztem a legtöbb magyarnak jobb dolga van, mint egy kínai rizsföldön dolgozó parasztnak (és akkor még a Rio de Janeiro-i nyomornegyedekről, Afrikában éhező gyerekekről szó sem esett).
    Konklúzió: ne nézzünk tv-t.

Új hozzászólás Aktív témák