Keresés

Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Remus389 #6334 üzenetére

    Nem a te választásodat nem értem, hanem azok tanácsait, akik pl. nálam 200-szor régebb óta e-cigiznek, és ajánlgatják itt a stabil feszkós készleteket. Árelőnyük nincs (esetleg elenyésző), minőségbeli hátrányuk komoly. Ráadásul szinte minden régi motoros varivoltosra tért át egy kis idő után, én pl. épp a tőlük, a hazai és nközi fórumokon olvasottak alapján vettem már elsőre ilyen készüléket. Mégis sztenderd tanács a kezdőknek, hogy "vegyél kezdőkészletet". Sosem fogom megérteni, pénzkidobás.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • MmDorian

    őstag

    válasz Remus389 #6334 üzenetére

    nekem is ugyanez volt. megvettem egy 1100es dupla ego szetet. a szerencsem az volt, hogy araban eltudtam adni. most egy spinnerrel hajtom a novat. nekem a boltos srac azt mondta (lava tube- ot akartam) hogy inkabb ez, aztan a kovetkezo lepcso a zmax. hittem neki, most neg teljesen jo a spinner, lehet hogy ev elejen beruhazok egy zmaxra.

    probaltam a ovet. a kulonbseg eg es fold egy sspinner es egy zmax kozott, ugy ahogy egy fix eego es egy vision spinner kozott.

    bottom line, csavo szerint (nekem hozzaertonek tunik) 3 lepcso van. fix fessesek, olcsobb varivolt, es a zmax nagyvonalkban.

    szerk.: arban egy ezressel dragabb ez a vv,mint egy ego 1100. nekem egy napig kibirja az aksi pedig egyfolytaba szivom. legyeg: aki kezdo vegyen egy vision spinnert vagy hasonlo olcsobb varivoltot, kesobb ha jobban benne van a temaban es mar nem felel meg, egy komolyabbat.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák