Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Chaser #113 üzenetére

    Akkor te ezek szerint sosem játszottál ezelőtt Battlefieldet! :D Ezek minden Battlefieldben megvannak, sőt, az 1942-esben meg egy kis eséstől sebződik a tank vagy egy dombról lefelé menet egyszerűen felborulhatsz vele és felrobbansz. Vagy volt olyan bug, hogy belőttek tankkal a bunkerbe és a bunker fala közé ragadtál, hogy onnan kijönni nem tudtál. Vagy leugortál a lépcsőn és lesebződött fél életed. Hitreg mennyiszor nem regisztrál a régiben, te jó ég. Szóval örülj neki, hogy a Battlefield 1-ben ezek már nincsenek.

    A ló meg persze nem hal meg egy kis tűztől, ahogy te sem. Csak sebződsz tőle. Azt ne várd, hogy insta halni fog tőle...

    A tankokban meg van gyors javító perk, amivel magát tudja javítani belülről, szóval ne csodálkozz. De az is lehet, hogy valaki kívülről javította, csak nem vetted észre.

    Az meg hogy kulccsal javítja, egy játékmechanikai elem egy animációval, nem tudom mit kell ezen csodálkozni. :D Ha ezekkel nem tudsz együtt élni, akkor azt a játékot nem neked találták ki. Ha teljes realizmust akarsz, akkor játssz Armat vagy Squadot ill. Post Scriptumot.

    Amit esetleg elismerek, hogy a hitreggel néha tényleg vannak gondok a Battlefield 1-ben, de szerintem nem vészes (PC-n legalábbis).

    Ellenben ha az új Battlefield V-re mondanád hogy bugos, azt megértem, mert ott tényleg vannak bajok, de higy az 1-es :D Szerintem a Dice egyik legbugtalanabb játéka lett.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák