Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz hallador #14 üzenetére

    "sajnos ahogyan írod, a bejárás ma már kevés, nem a kádár rendszerben élünk, az az ország pont azért tart ott, ahol, mert az emberek egy része szerint a részvétel a fontos nem munka. Aztán persze, mivel ilyen kádár rendszeresen lusta, dolgozni sem akar, tanulni meg annyira sem, na persze nem papíron, mert ha pofázni kell, akkor aztán 4 sztahanov, 9 herkules, meg 3 év munkása díj jön ki, csak amikor kivágják, mint macskát, akkor jön a sírás, hogy jajj a szemetek. Ja eddig mit csinált tanulás, meg munka helyett,"

    voltak ilyenek is a cégnél, őket legkésőbb kb az ezredforduló utáni 1-5 évben kiszórta a cég :)

    én anno azért IS jöttem el ezektől, mert minden évben (néha 2x is) volt leépítés, általában csoportos (mennyiségi) és teljesen eszetlenül, a számokra koncentrálva. kutyát nem érdekelte, hogy hétfőtől nem lesz működőképes adott szervezet, rendszer, folyamat...

    és ezek a balfaszok ráadásul önkéntes alapon is elküldenek - azaz, ha el akarsz menni, ott az ajtó, nesze a végkielégítésed, menj! namost... vajon a tehetséges, magabiztos, máshol könnyen állást találó szakik mentek el vagy a nyalógépek, bólógatójánosok? :) (ők sem voltak hülyék, de minőségi "cserét" ritkán csinált a telekom...)

    sajnos ez azóta sem változott - simán elküldik/elengedik a húzóembert IS, szinte példa nélküli, hogy valakit konkrétan meg akarnának tartani... (nagyrészt IT-be látok, láttam bele, az a csoda, hogy van ami - még - működik, de majd az agilizálódás ezt is megoldja :D )

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz arnyekxxx #20 üzenetére

    8-án még ugy volt h megveszik lőricék...

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák