Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Petya XT #28 üzenetére

    Egy cikluson belul ez eddig mindig ugy alakult, hogy kb 7 ev volt a ciklus, es kb 3-4 ev utan megjelent a slim verzioja az eredeti konzolnak. Ezt egeszitette ki most a pro, amire igazabol azert volt szukseg, mert tenyleg annyira nevetsegesen gyenge volt a gepben a hw mar megjeleneskor is, hogy igy 4 evvel kesobb mar problemakat okozott, hogy opcio sincs erosebb gepre. Egy amolyan kenyszermegoldas volt. Mivel a ps5/xbox istentudjami (360->one->az en tippem 2*180 :DDD) eseten mar azert nagyon nem ez a helyzet, mikor megjelenik, relative erosnek fog szamitani akar pc szempontbol is, En nem vagyok benne biztos, hogy megint el lesz jatszva a pro verzio. Persze a masik oldalrol meg szepen megmutatta, hogy igy generacion belul ketszer tudnak penzt kerni a neptol, nevetsegesen alacsony koltsegekert cserebe, szoval franc tudja.

    hyperspace #29: Igen, ha a PH!-n nem lesz lehozva, erosen gondolkozom rajta, hogy osszedobok valamit logout-ra, csak cikk formatumban mar idegesito lenne az ekezetek hianya, de olyan regen gepeltem mar magyar kiosztason, hogy nem tudom, fogok-e szivni vele. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák