Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirus86

    tag

    LOGOUT blog

    Repulotereken dolgoztam, illetve legitarsasagnal. Lattam azert szakikat ott is, akik vakartak a fejuket, hogy lehetne ezt okosan, de meg legalisan megoldani, hogy repulhessen a gep. Boven van szturkezona a repulesnel is.Van baj azert mas tipusoknal, de azok a gepek boven tul vannak biztositva. Ezert is van kb fel tucat model, ami repked, es nem tobb, mert azoknak tudjak maj minden hasfajasat. Pl van egy nem annyira surun lathato kistorzsu Bombarider gep, aminel hivatalos eljaras, hoy szamitogepes crash eseten aramtalanitani kell az elso futomu felett a gepet es kvazti hard resetet kell csinalni. Ezt csak a foldon lehet ugye megcsinalni, mert a pilota kvazi bemaszik a gep orraba. Ja a crash repules alatt is elofurdul, ezert van belole ketto. Cserebe van full manual felulbiralas, tehat ott a veszmod. Es mi fut ezeken a gepeken meg mindig? Win 95 - XP OS. Namar, ha kap egy frissites alatt egy virust, akkor kepzeld el mi lehet belole. Ezert is frissitenek egyet belole repules elott. Es ez csak egy finomsag. IT-s vagyok, szoval a tobbibe nem latok bele, de ilyet azert mi is csinaltunk.

    És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

Új hozzászólás Aktív témák