Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Frawly #75 üzenetére

    Nem kötelező velem egyetérteni, sőt :) Én csak a tapasztalataimat írtam le, ezért is kezdtem úgy hogy ez nem feltétlen a valóság csak én ezt tapasztalom. És sajnos saját bőrömön (gépemen) is ezt érzem, retail óta nyomom a W10-et, valamikor fél éven át megy mint a kisangyal, full elégedett vagyok, mondom mindenkinek hogy na végre úgy néz ki az MS kikupálta használhatóra a windózt aztán szépen sorba megint jön egy rakat másik hiba és megint én leszek a hülye hogy "mémondod hogy jó amikor megin szarezaszar".

    A WMP hiba meg nagyon komolytalan, kb olyan mintha bemennél egy híres étterembe és egy mezei rántottát képesek lennének elrontani. És akkor aki ilyenen elcsúszik arra bízzanak vállalati rendszereket? Nem a legjobb PR...

    Szóval jó ez a W10 csak hagyni kell időt mire megjön a dist upgrade updatjeinek hibáinak frissítéseinek bug és hotfixei és akkor már relatíve stabilnak mondható. Többiek meg éljenek szépen bleeding edge-en és teszteljen rajtuk az MS. Rajtam nem fognak az fix.

Új hozzászólás Aktív témák