Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz #16820480 #37 üzenetére

    Azért a szerencse ne játsszon már közbe egy os müködése, üzemelése során.
    Igen olvasom a szent topikban is. Meg itt a hirek alatt is, hogy van aki megússza.
    De nem ez a jellemző.
    Nem csak build váltáskor jöhet elő nagyobb szopás mint olvassuk és igen sokakat érint.

    Azért azt nem értem ha már van egy stabil verzió. Akkor miért kell minden áron ráeröltetni a következő béta. kiteszteletlen szarokat (mondjuk meg a frankót) ráeröltetni az emberre. Föleg úgy hogy nincs kitesztelve semmi.

    Amd - Radeon - Ryzen

  • Pano

    addikt

    válasz #16820480 #37 üzenetére

    Nem vagyok én se egy Windows simogató, de egyet kell értenem veled.
    Igazából lehet vitatkozni, de számomra eddig a Windows 10 a legstabilabb és leggördülékenyebb Windows. Persze, vannak nagyon nem tetsző dolgok benne, főleg az önfejű update, remélem ez a szemlélet változhat.
    Sajátomon, amin egy Home-van, volt, hogy tönkre vágta az egész cécót mert kérés nélkül feltett egy nagy funkció frissítést. Szerencsére ilyen esetekre tartok egy komplett biztonsági mentést, 10 perc alatt az egész partíciós tábla és annak tartalma visszaáll a rendes kerékvágásba, de jó lenne ha nem ilyenekre kéne használni. Főleg, hogy az ember kiad érte nem kevés pénzt és akkor ilyennel szopatják, ami tök könnyen elkerülhető lenne, csak az agresszív gondolkodáson kellene változtatni.

    Úgy viselkednek mint ha valami eszeveszett felgyorsult verseny lenne az OS-ek piacán és sietni kell, mert meg kell előzni mindenkit, nehogy piacot veszítsen a Windows :F

    Igazából mióta legtöbbet a céges gépemen tolom az ipart, amin egy Windows 10 Pro van, nagyon megkönnyíti az ember életét az, hogy az ilyen fő frissítéseket akár 1 évvel is el lehet tolni, miközben a biztonsági frissítések azért jönnek. Nem értem ezt miért nem lehet Home-ba bele tenni.
    Gondolom akkor nem lehetne a home usereket tesztelőbázisnak használni (sicc!).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák