Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz aelod #17 üzenetére

    Én az előző G3amat vettem a Telenornál, nagyon baráti áron. A mostanit pedig gyári függetlenül vettem és ezután nem is kívánok szolgáltatónál telefont venni. Az előfizum viszont nagyon jó (szeréhugyé beszélek), ezért azt megtartom.

    [ Szerkesztve ]

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz aelod #17 üzenetére

    én 2szer vettem szolgáltatótól telót, de soha többet...főleg Sony-t nem...abból ha lehet kerülni kell a függő verziót(ha még a régi módszerrel forgalmazzák, fastboot funkció nélkül,nem csak hogy más simmel nem lehet használni, de még azt is megakadályozzák hogy frissebb rendszert rakjon rá valaki,azaz már eleve a gyári állapotát is módosítják vagy módosították anno, nem volt a telekomos Z3 óta újabb Sony-m,abban nem volt fastboot,vettem bele gyári független alaplapot, abban meg volt,milyen érdekes)

    az előfizetői ügyfeleket nagyon csúnyán lehuszkodják a szolgáltatók :((( erre sajnos 4 év előfizetői múlt kellett hogy rájöjjek...ezért lettem dominós...5hónapja töltöttem 3000ret a kártyámra...még 250 van belőle és nem beszélek sem többet,sem kevesebbet nem beszélek meg netezek,netplusz+maraton csomagot is kértem, de mikor előfizus voltam anno, ugyanez 40ezerbe fájt az 5hónapra vetítve csak maraton nélkül...most 2750...aki reggel 5kor a füléhez teszi a telefont este 23kor lerakja annak megérheti...bár a telekomnál már dominósoknak is van ugyan olyan opció hálón belül korlátlan duma 4000/hó vagy minden irányba korlátlan duma... ennyiből ici picit változott a telekom hozzáállása a dominós ügyfelek felé...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák