Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elekke

    csendes tag

    Érdekes írás, sajnálom hogy beleszaladtál egy ilyen lányba, kicsit úgy éreztem az elején hogy erőltetted ezt neki és te sokkal komolyabb és merevebb vagy / voltál mint ő és ő meg még nem volt kész erre és sajnos ha kész lett volna akkor sem te kellettél volna neki. Nem megbántásbol mondom de ha valaki szeret valakit még ha gátak is vannak akkor is áthidalják őket bárhogy is legyen, ha nem akkor az nem volt soha szerelem :) A barátságról meg csak annyit hogy "női barát" ha létezik is ilyen fiú számára akkor én még nem találkoztam vele :) A feleségemmel 11 éve vagyok együtt, először egy edzésre jártunk, majd barátok lettünk évekig ( már az első pillanattol kezdve szerettem, ezt nem mindig tudja az ember vagy nem a karja tudni) aztán egy napon úgy hozta a sors hogy összejöttünk 1 teljes éjszakára. Aztán addig is tartott, mert buta voltam és megrémültem hogy majd a barátság stb , mi lesz.....majd 1 év múlva újra találkoztunk és azóta is tart a kapcsolatunk :) Ne add fel, valahol ott van az a lány akit keresel. Sajnálom hogy így alakult remélem okultál belőle tényleg.

    Ui: ne próbáld elemezni a szerelmet mert az kiszámíthatatlan :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák