Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz Vasinger! #47 üzenetére

    "Én meg pont a nem így látom. Ahány Lenovo-t láttam, mindnek ritka szar zsanérja volt. Úgy lötyögött, hogy az hihetetlen, még a régibbi TP-nél. Ha fingik egyet a légy már attól beremeg. Az első pár Lenovonál aminél ezt láttam, azt hittem, hogy csak egyedi hiba, de nem."

    Akkor még nem láttál D630-as Latitude-ot, 4 évesen már a második pár zsanérját emészti, az első pár jó ideig csak durván lötyögött, míg el nem tört az egyik oldalon. Kapott egy bontottat, de ez is kezd egyre elkopni. :U Ennek ellenére azt aláírom, hogy T60 óta jellemző ez a lenovo-nál is, de sok régi IBM gép megfordult nálam, 7-8 éves példányok is, 1 kivételt leszámítva (agyonhasznált X40) egyiknél sem volt ilyen probléma, legtöbbnél minimális holtjáték sem volt észlelhető.

    "Másrészt láttam már olyan Lenovo-t amire olyan igényesen raktak a kijelzőre belülről fóliát, hogy hullámos volt a képe ha az ember jobban megézte"

    Ez tuti egyedi hiba volt, már ha egyáltalán gyárilag így jött ki az a gép és nem utólag piszkáltak bele. :U

    "most én nem is radikális változásra, csilivili ujjlenyomatgyűjtő külsőre céloztam, hanem minimális lekerekítésekre, átgondolásokra, akár csak ergonomikus szempontból..."

    De minek? Illetve minimális változtatásokat amúgy is eszközölnek évről évre. Ergonómiában nem tudom hova lehetne fejlődni, még mindig ez a dizájn a legergonomikusabb, azért is néz úgy ki ahogy.

    "Az emberiséget a változások vitték előre, nem az egy helyben való toporgás."

    Érrezük is a bőrünkön..., kiirtott természet, mérgezett víz/levegő, ipari hulladékkal azonos minőségű élelmiszerek, stb. Tényleg, de jó ez a haladás. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák