Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz MBazsee #3 üzenetére

    2 dolog kötelező: védelem és fegyver.

    Nekem a nagy( búvárra emlékeztető )szemcsim 4000Ft volt és nem párásodik, mint mások 15-20 ezres amerikai tengerész ESS szemcsije. Ajánlatos valami erős anyagból a száj köré egy maszkot barkácsolni, vagy venni egy használt hálós maszkot és levágni a hálót a szemrésznél(HA ODA MÁR VAN SZEMCSID). Lényeg hogy védje a fogad és a szemed valami rohadt erős plexi

    Fegyver 28 Ezer, és kb ugyanazt tudja mint a 100ezres kategória, csak nem olyan tartós, mert kínai...

    Ruha: 3500 Forint volt egy Német repülős overál, ami a sarat lepergeti, kvázi nem kell kimosni :DD :DD . Ennyiért INGYEN VAN, mert ha külön nadrág és felső akkor élből 20 rongy...

    Töltény: 5000 Forint és 3 játékra elegendő( Paintballban ugyanez FÉL játékra sem mindig...)

    Bakancs: Ha van régi röccker bakancs, kezdetnek megteszi, amúgy 14000 egy jó darab. Azért kell hogy ne törd ki a bokád.

    Nekem a fegyveren nincs célzó, ezért vagy egy távcső, vagy egy RED DOT kell rá ami 4000-tól a csillagos ég. Nekem a 4000-res nagyon szuper és más is elismerte, akinek drágábbja van.

    Ez kb az alap. Minden más már egyéni szoc problem, preferencia, stílus, stb... Én lopakodni akartam, de az első játékom óta tudom hogy a hálós álcaruha minden egyes rohadt ágba be fog akadni amivel összefutsz. Rohadt macera :DD :DD , De még én sem alakítottam ki véglegesen a felszerelést és a stílust.

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák