Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Grodd #21 üzenetére

    akár a családomat nézem, akár azokat a kollégáimat, akik még nálam is vidékibbek, mindenki szerteszéjjel hagyja a kocsiban a cuccait. a műszerész kolléga ignise tetőig van rakva alkatrésszel meg szerelési anyaggal, kulcs-csomók beszórva az ülésre, szélvédő végigpakolva telefon + navi töltővel és tartóval. mindig is így éltek.

    én egyszer hagytam fent kezdő kiscserkész koromban az autón a gyári dísztárcsát meg az antennát pesti lakótelepen, reggelre hűlt a helye. 35k-ból meg is tudtam venni az utánpótlást... antennát, márkajelet debreceni lakótelepi parkolóban álló autóról is szedtek már le. haver notebookját pakolták már ki a csomagtartóból, mert amikor megállt hosszabb időre, berakta hátra.

    engem mindig idiótának néznek, amikor már beszálláskor úgy intézem, hogy amit majd nem fogok elvinni magammal, azt berakom a csomagtartóba, hogy ne kelljen idegen szemek előtt kinyitni a hátulját. és természetesen az utastér teljesen üres, se parkoló órába való aprópénz, se egy üveg ásványvíz, semmi nincs benne, nyilván navi tartókar sem, mert ha azt otthagyod, keresni kezdik a navit is. antennát lecsavarom, felnit olyat vettem, amihez nem lehet dísztárcsát rakni.

    szóval az, hogy melyik város mennyire biztonságos, relatív.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák