Új hozzászólás Aktív témák

  • dm1970

    tag

    Sziasztok!

    Valami szakértő ránézne a csatolt screenshootokra?
    Már régebben is voltak akksi problémáim, ezért rootoltam, hogy használni tudjam a greenify-t. Azóta többé kevésbé normalizálódott a helyzet, hozzáteszem, a grennefy mellé előszeretettel kapcsoltam éjszakára rep módot.
    A napokban viszont megint elkezdődött, hogy éjszakánként túl sokat merül a telcsi. Este tízkor húztam le a töltőről, rep mód bekapcsol, s reggel az első képen látható 71 % fogadott. Megnéztem háttérben szinte semmi csak a szokásos dolgok futottak (kb 6-7, a szabad memória 1,5). Amit kiszúrtam a 3. csatolt képen, hogy mintha folyamatosan menne a wifi (s ébren van a telefon), pedig az értesítési sávban nem jelzi, s látszik a bekapcsolt rep mód is. Most ránéztem újra (utolsó kép), s gyakorlatilag ua folyamatos wifi (egyszer csináltam egy ki be kapcsolást, nem látszik) és ébrenlét, viszont tisztán látni, amikor kikapcsoltam a rep módot. Nem tudom a csatolt képekből lehet-e valami érdemi infóhoz jutni?
    Van még esetleg valami progi, amivel tesztelhetem, mi zabálja az akksit?

    Köszi dm[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Új hozzászólás Aktív témák