Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    Hiába mész másik oldalra, mert a követést ugyanaz a kb. tucatnyi cég végzi a háttérben.

    Nálam elég hatékony ellenszere ennek a Firefox saját beépített követésvédelme+Ublock Origin+noscript. Esteleg tudom ajánlani a duckduckgo nevű keresőszolgáltatást is, mert egész jó eredményeket ad, és nem kémkedik (annyit?).

    Utóbbira érdemes ránézni, hogy hány forrásból származó script fut egy adott oldalon. Sok helyen ez lehet akár 20-30 is.

    Egyébként amire panaszkodsz az szerintem az információs buborék egyik mellékhatása. És akkor sokak szerint nincs ezzel semmi baj... szerintem nagyon ilyesztő és káros, egyéni és társadalmi szinten is.

    (#7) joysefke
    Az embernek nincs magánélete, csak ezt a passzust senki sem olvasta el a Google/FB/MS EULA-ban, csak rányomott, hogy Accept.

    Valószínűleg azért mert kurvára uninteligens a rendszer
    Hogyan írhatsz ilyet egy csodálatos AI rendszerről? ;]

    rákeresek egy szexuális segédeszközre, akkor utána elég kényelmetlen, ha esetleg a párom is használja a gépet és nyomja az arcába a kütyüket
    Ez leginkább akkor kellemetlen, ha nem pároddal akarod adott terméket használni...

    (#20) t72killer
    Nézz rá a telefon adathasználat részére, nálam WiFi-n eszméletlenül sok forgalmat generálnak a Google szolgáltatások. Főleg a háttérben, és olyanok is, maiket én nem nyitok meg egyszer sem.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák