Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UnA

    Korrektor

    válasz UnA #4 üzenetére

    És persze az sem derült ki, hogy amiről beszélsz, az egy céges belső fejlesztésű kiegészítés, vagy SAP standard nézet, SAPGUI vagy webes GUI, stb.

  • Depression

    veterán

    válasz UnA #4 üzenetére

    Fogalmam sincs, egy óriási multinál. Feltételezem a többszáz gyárat átfogó rendszert nem cserélik/frissítik túl gyakran. Nem vagyok sem programozó, és az SAP lelkivilágát sem akarom megismerni, azt viszont semmilyen körölmények között nem tudom megérteni, hagy ha valaki le is programoz bele egy felületet, akkor az neki miért elégséges, hogy fix méretben egy fontos, legalsó mezőt csak görgetéssel lehessen elérni, miközben alatta tátong a sok üres hely.

    Gondolkoztam a törlésen, mert azért elég erős a cím, de itt hagyom, mert ha csak egy ember, aki ilyesmi programozásával foglalkozik, emlékezni fog erre, már megérte.
    Az előző munkahelyemen még volt lehetőségem ilyenek miatt cirkuszolni, és beleszólni, itt már értelemszerűen nincs. De ugyanaz jött velem szembe most is, amit az előző helyen nagy harc árán sikerült megcsináltatnom.
    Komolyan arra kötelezném ezeket, hogy dolgozzanak határidőre azzal, amit leraktak!

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • j-cool

    tag

    válasz UnA #22 üzenetére

    Fejlesztek szervizprogramot is, és azt látom, hogy a közepes méretű vállalkozások (szervizekben olyan 20 munkavállalótól felfelé), már igényelnek több vállalatirányítási funkciót is. Például szeretnének munkatárs eredményességet vizsgálni, mennyi bevételt hoz XY, X hatékonyabb e mint Y, hatékony követelés kezelést, cash flow-t, interakciót az ügyfelekkel (pl árajánlatot kiküldeni emailben és online jóváhagyni...stb)

    Ami még fontos, hogy az én rendszerben a megrendelők is (jól dokumentált fejlesztési lehetőség van) egy mezei php fejlesztővel tudnak bármit gyorsan csinálni, úgy, hogy nem kell foglalkozniuk a számlázással, hr-el (tehát az alapvető funkciókkal), kicsit olyan mint a Wordpress, ott is van egy alaprendszer, ami jól bővíthető és átalakítható, és az alapfunkciókkal nemnagyon kell foglalkozni. Nagyjából ez is adja az előnyét, hogy SAP-n innen, de olyan ügyfeleknél akik vállalatirányítási rendszert akarnak olcsón (php fejlesztő versus SAP fejlesztési költség...) ott jöhet képbe az én rendszerem, ezért is ugrottak rá a németek, ott elképesztő kik (elég nagy nevek) akarják dobni az SAP-t....

    Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

Új hozzászólás Aktív témák