Új hozzászólás Aktív témák

  • Morpheus

    tag

    1-2 hete noti cserére szántam rá magam
    Volt egy CQ56-om, számomra kicsit nagy volt és kihasználatlan potenciál volt benne ezért kisebbre és kicsit visszafogottabb notira vágytam

    Van itthon egy Asus eee-m meg melette egy Galaxy TAB is ezekből volt tapasztalatom, hogy netbook már túl szerény erővel bír TAB pedig más kategória...

    egy kicsi és faszányos notit kerestem amit veterán meg is találtam d420 személyében, már csak egy kis infót kellett róla szereznem, hogy biztos legyek a döntésemben

    Ekkor találtam meg itt Logouton moltam "tesztjét" ami megadta a végső lökést a vásárláshoz, le is csaptam rá Vaterán, szerencsére itt volt megyén belül, nem kellett postáztatnom a cuccot.

    Most is erről a kis csodáról írok, igaz nem ülök elötte mert dsub-on ki van dobva a képe LED TV-re meg BT billről használom, de ha hurcolnom kell melóba iszonyat mód meg vagyok vele elégedve. Én OpenSUSE rendszerrel használom, 720p-t reccenéstelenül viszi VLC playerral. Biztos vagyok benne, h nagyon sokáig nem fogok tőle megválni. Ezúton is szeretném megköszönni moltam-nak, h megírta ezt a cikket és, h szánt rám időt priviben is

    Erőt Egészséget! mindenkinek :)

    "Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák