Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ptech

    őstag

    válasz Zolinho1026 #1 üzenetére

    Nem őt kellene elásni, hanem azokat, akik futószalagon gyártják az ilyen tinisztárokat, akikről múlt héten még nem hallott senki, most meg már minden velük van tele. Ez már rég nem a tehetségről szól, egyszerűen legyártják a 'sztárt' belőle. Kb mint egy befektetés, az elején fizetni kell a médiát, aztán később majd pénzt is hoz az eladásokkal. Nem gond az na nem tud énekelni, ott az autotune és kész

    Én pl múlt héten lettem felhomályosítva, hogy ki az a SP, addig nem is hallottam róla, lehet nem is vagyok célközönség mondjuk..

    Bár van akinek bejön, hogy megcsillan az ifjú szívtiprói tűz photoshoppolt, futószalagra került tinisztár-cafat arcán, szinte látom magam előtt ahogy rettentő médiamoguljaink már előre megírták karrierjét, pont mint ahogy a feltörekvő szöveg- és zeneírók a dalait.
    Ezzel lesz tele a Bravo, meg az Aktív, még jó, hogy nem tűnik fel, hogy már a műsor is reklám lett. De nem gond, itthon már 5000 eladástól aranylemez jár, annyit talán keresztül lehet nyomni, csak fizetni kell a rádiókat meg az újságokat okosba.
    Csak idő kérdése, és lesz aki őszíntén és odaadóan fogja követelni az aktuális sorozatgyártott idomított biorobotot egy kis hígfossal körítve.
    Mmmm, fincsi.

Új hozzászólás Aktív témák