Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz AAAgold #22 üzenetére

    Világos, épp ezért írtam, hogy ilyen esetekben marad az egyslotos megoldás (bár tény, explicite nem említettem a hűtésproblémát). Mondjuk aki ilyen szintű/árú videokártyát vesz magának, annak aligha lesz szüksége egyéb bővítőkártyára (hacsak nem SLI/CF miatt egy másik ugyanolyan videokártya), mert jó eséllyel lesz integrált Wi-Fi és BT is a lapján. Oké, egy normális RAID vezérlő vagy hangkártya még akár be is figyelhetne pluszba, de aki ilyeneket vesz, az tipikusan vagy nem gémer, vagy pedig nem a gémer gépébe teszi (mondjuk a hangkártya mehetne gamer gépbe is), szóval megint csak mindegy.

    Röviden: nem azt mondom, hogy semmi értelme/létjogosultsága nincs egy ilyen kártyának, de nem túl sok. Ha lenne kívánságműsor, akkor nekem sokkal inkább kellene rövidebb NYÁK-kal, pláne passzív hűtéssel, csak - pláne ez utóbbi - fizikailag (racionálisan) nem kivitelezhető :). Ha meg annyira a méret a lényeg, akkor vegyen DTR gamer laptopot. Nem ugyanaz, de legalább relatíve kompakt. Valamit valamiért...

    Mod: Most láttam a #11-et. Annak a kártyának sokkal inkább van értelme, mint ennek.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák