Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz CNS #23 üzenetére

    Igen, gondoltam, hogy a kamera már fix, mert az teljesen új hátlapot is jelent egyben, ami azért már elég nagy változtatás így megjelenés előtt :) De úgy gondoltam, hogy a jövőben, más termékeken megfontolható az elhagyása, ezeken a gépeken az előlapi fontosabb, és ezzel is lenyomható az áruk. GPS a gép mérete miatt nem is fog hiányozni (nem is tudom, van-e aki navigációra használ egy 9-10"-os gépet - max 5"), 3G szintén nem létszükséglet, ha útra indulok vele, legfeljebb előre rápakolom a médiatartalmat (filmet, zenét, könyvet, stb.) ami kellhet. Úgy látom a bluetoothra viszont van esély, aminek nagyon örülök, de úgy látom sokan szorgalmazzák rajtam kívül is.

    Ami viszont még pozitív, az az Aldiko könyvolvasó (jelenleg is használom) és a teszt alapján sokoldalú filmlejátszó. Ezekre érdemes ráfeküdni a jövőben is, egy tabletnek ez a célja. Még esetleg egy teljes verziós Documents to Go jól jöhet, hogy szerkeszteni is lehessen bizonyos mértékig a dokumentumokat. Sokat dob rajta, és nem ilyan drága, viszont nagyszerű progi (ezt is használom :) )

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák