Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz Adi #1 üzenetére

    Ez így igaz, soha nem volt kábeltévé-szolgáltató. Érdekes, hogy a cég tulajdonosa ennyire nem ismeri a saját cége - egyébként elég dicstelen - történetét.

    Ehhez a ''cikkhez'' illett volna öles betűkkel kiírni, hogy REKLÁM. Vagy legalábbis szponzorált írás, ami szinte ua.

    Ráadásul az eléggé ízléstelen fajtából, ezt leginkább az a több száz 13. kerületi volt előfizetőjük érzi, akiket a cég simán átpasszolt az UPC-nek (rájuk szabadítva az UPC akkori havi 15 GB-os forgalmi korlátját), lenyelve az akár csak egy évvel korábban befizetett tetemes belépési díjakat. Azt csak gyanítani lehet, miféle kárpótlást kaptak - na nem az előfizetők, hanem a tvnet akkori vezetője/vezetői.

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

  • shtml

    őstag

    válasz Adi #3 üzenetére

    Megerősíthetem, hogy semmit nem kaptak, én is köztük voltam.

    Akkoriban vita volt arról, vajon távközlési szolgáltatásnak minősül-e az internet-szolgáltatás, mert a távközlésire vonatkozott az akkoriban megjelent törvény a kötelező átengedésről. Az idő persze ezt a megkülönböztetést azóta nagyjából elmosta, legalábbis technikai értelemben (pl. VoiP alapokra való áttérés a távközlési szolgáltatóknál).

    A tvnetet anyázók - én is köztük voltam - nagyon is meg voltak elégedve a tvnet szolgáltatásával, az akkoriban eléggé szűkös nemzetközi sávszélesség ellenére is. Az anyázás oka nem a céggel való elégedetlenség volt, hanem az, hogy önként senki nem váltott volna át az UPC-hez és joggal úgy érezték, hogy a tvnet cserbenhagyta őket.

    Mellesleg azóta sem hallottam olyasmit, hogy a tvnet a kirúgott volt előfizetőinek akár csak jelképes kedvezményt adna a lenyelt belépési díjak fejében, ahol azoknak most módjuk lenne újra igénybe venni a cég szolgáltatását - pl. az időközben ADSL-lel ellátott területeken. Persze ez már tavalyi hó, a mostani szolgáltatómmal nagyon meg vagyok elégedve és soha többet nem veszem igénybe sem az UPC, sem a tvnet szolgáltatását. Aki egyszer megégette magát...

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

  • aDM|RaL^

    őstag

    válasz Adi #1 üzenetére

    Csak az a baj velük, hogy itt nálunk például a szolgáltatás minősége még mindig hányadék.

    http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

Új hozzászólás Aktív témák