Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    Szerintem nem érdemes veszekedni, van akinek tetszik, van akinek nem. Másrészt az SX1-hez kár hasonlítani, akkor a K600 is SX1 klón hiszen annak az oldalán is van egypár gomb!!! AKI ezt az okos hasonlítgatásokat írta: az az apróság nem tünt fel hogy az SX1-ben PONT a számbillek voltak oldalt, és azt azért volt nehéz kezelni? :DD

    Ami még érdekelne: Bog, kifejtenéd bövebben hogy mit takat a Kalasnyikov-szerü kattogás egy bill. lenyomásánál? Több ''kattanást'' lehet hallani? :F

    Ami pedig az edget illeti: én szlovákiában élek nálunk 47 % az EDGE lefedettség, és én eddig még bármerre utaztam, szinte mindegyik kisebb-nagyobb városban volt EDGE, falukra, kisebb eldugott helyekre pedig a munkámból kifolyólag nem járok. Nekem is két netem van, otthon ADSL, a laptophoz pedig EDGE. Az ADSL az 2 Mbps az EDGE pedig kb átlagosan 110 Kbps...és hogy melyiket használom többet? Az EDGE-t -mivel nekem nagyon fontos a mobilitás és nem vagyok egy otthonülö mókus. Viszont ha otthon vagyok, akkor szeretem a kényelmet, elvégre az ember otthon kényelemben szereti érezni magát. Mondhatjuk úgy is, hogy az EDGE egy szükségmegoldás. Tehát az EDGE az NEM ellenfele az ADSL-nek hanem KIEGÉSZÍTÖJE!

Új hozzászólás Aktív témák