Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz moonman #10 üzenetére

    Aham, és miért ignorál akár csak egyet is?

    Mint tudjuk az MS Antispy használó emberek 99%-a nem fogja átállítani ezt, lustaságból, vagy tudatlanságból kifolyólag.

    Aki hülye, haljon meg!

  • luciferc

    őstag

    válasz moonman #10 üzenetére

    Tudod moonman, olyan ez mint a spam: opt-in legyen vagy opt-out? ha az ms alapból az ingore-t kínálja fel, akkor az opt-out. Szvsz ez elfogadhatatlan, vagy ha igen, akkor a spamnál is annak kell lennie. Ezt szeretnéd? Én nem, spam, adware, spyware mind mind opt-in kell legyen!

  • Phix

    tag

    válasz moonman #10 üzenetére

    Helló, moonman, már vártalak! :)

    ''ezaz bégessünk kórusban a főbirka után.''

    - Oh, köszönöm! :))


    ''1. az ms antispyware továbbra is eltávolítja a claria-t, csak a default action nem remove, hanem ignore''

    - Pontosan ezt írtam a cikkben is. A kérdés: miért?


    ''2. ''Microsoft offers all software companies (...) Bővebben: link''

    - A fenti állásfoglalást én is belinkeltem a cikkben, az olvasók csorbítatlanul megismerhetik a tartalmát. De, mint ahogy írtam is, a levél nem ad választ a leglényegesebb kérdésre. Amely továbbra is: Miért? Mitől változott a Claria megítélése pozitív irányba? A program talán már nem ugyanazt csinálja, mint eddig? Vagy ez már a 2.0-s verzió? ;)


    ''A vállalat azt javasolja a felhasználóknak, hogy mivel a kémprogram-eltávolító alkalmazás továbbra is felismeri ezeket a komponenseket, kívánság szerint távolítsák el azokat a rendszerükből.''

    - Minden tiszteletem ellenére, moonman, ez komoly csúsztatás. Azt, hogy a szoftvercég mit javasol, nem az alapján kell leszűrni, hogy egy közleményben mit írnak le. A levélben az szerepel, hogy azt javasolják a felhasználóknak, hogy töröljenek, és szerinted ez O.K. - az én olvasatomban viszont azzal, hogy a programban ''Recommended Action: Ignore'' olvasható, a cég igenis azt javasolja a felhasználóknak, hogy hagyják figyelmen kívül a Claria jelenlétét.
    Szerinted melyiket fogja több felhasználó olvasni, a közleményben leírt ''javaslatot'', vagy a képernyőn díszelgő ignore-feliratot...?


    ''jamellesleg a véleménye meglehet az írónak, és ezt az olvasó szájába is adhatja, de ez nem jelenti azt, hogy tudja is, miről van szó.''

    - A véleményem meg is van, le is írtam. Te pedig szabadon felvilágosíthatsz minket, hogy mi az igazság, ha már teljes tévedésben vagyok véleményed szerint. Sőt, a Microsoft is megteheti ugyanezt, az ő állásfoglalásukat még le is közlöm.


    [ Jövő héten újabb érdekességekkel jelentkezünk a tudomány és a technika világából ]

Új hozzászólás Aktív témák