Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pred

    tag

    Én is a hosszú kábel mellett vagyok... Azt legalább arra tudom vezetni, amerre akarom. Nekem spec 75cm magas a házam és ott néha igen idegesítő, ha nem ér el a spulni a helyére, vagy ha elér, akkor feszül... Kábelkötegelőm meg van és ha túl hosszú, akkor okosan a ház keretén (vagy a dokkok keretén) vezetem végig... nagyon pöpec módon meg lehet oldani és a légáramlást sem zavarja.

    A cserélhető/bővíthető dugajokról meg annyit, hogy pillanatok alatt bárki megcsinálhatja házilag. Egy molexet hosszabbítani nem nagy varázslat.. De ha már a csupaszon kapott tápokról beszélünk, akkor említsük meg az alaplai csatit is, hogy azt is mi cserélhessük. Csak ekkor máris a van-e elég hely a táp csinos ki valagán, hogy oda elég tyúkbelet lehessen pakolni.. Az se lenne elég soha senkinek, tehát nincs jó megoldás. :(

    Ha meg már itt tartunk, miért nincs a házakban eleve a kábelezés?? A tápot egyszerűen megveszem, berakom, rádugom az házat (és ezzel együtt minden meghajtót). A meghajtóknál meg okosan lóg egy kics spulni, hogy ha mélyebb, mind a dokkoló hely, akkor is be lehessen kötni. :C Számomra ez lenne ez elfogadható megoldás. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák