Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Obi-1 #1 üzenetére

    Ha figyelmesebben olvastad volna a cikket, akkor rájöhettél volna, hogy a digcam-ok piaca felfutóban van, annyira, hogy már jelenleg nem köthető a karácsonyhoz.:)) SŐT! Gondolkodnál, rájöhetnél, hogy több hullámban vesznek az emberek fotoapparatot.:B Lassan tavaszodik, akkor majd azért, de addig meg lehet a téli tájat fotózni. Aztán, elindulnak a nyaralások, már akár májusban is! Az ösz hanyattlás lesz, valszeg, de a tanév vége, június-július, ballagás, hát arra is kell venni egyet, ha addig nem. A család elmegy végre ide-oda, ezt is meg kell örökíteni. Az első napot az iskolába/ovodába, és esettleg a szüretet (szöllő) is majd meg kell örökíteni valamivel. AZTÁN jön csak a karácsony!:)) De, kell az esküvőre, családi összejövetelre, sport rendezvényre, és sorolhatnám, kinek mire. TEHÁT kezdő információnak megteszi ez a cikk is, aki meg választani akar, majd megkérdezi valamelyik fórumon, és utána olvas a neten. Kivéve, ha van olyan lökött, és shimán bemegy az első bótba (nem szakboltba), ahol vagy átvágják, vagy nem azt vetetik meg vele, amelyikre tényleg szüksége lenne. Persze, ezek után fog majd a témában elmerülni, és rájön, hol, és mit kellett volna vennie.:DDD
    Én is, nem olyan régen vettem digitális fényképezőt, és eszmélettlen sok infót kaptam INNEN! Sikerült megvenni azt, amire volt pénzem, és azon belül szvsz a legjobbat. Bár, kompromisszumokat kell kötnöm, de ez külön téma!:B
    A cikk attól még korrekt, és kiinduló alapnak nem rossz.:))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák