Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Semmit sem tudsz tenni jogilag. Szerintem konkrétan nincs semmilyen jogi eszköz, de ha van is pl gondozásba vétel vagy ilyesmi akkor szépen passzolgatni fogják egymás között a hivatalok.
    Biztos sokan olvasták már, nem ugyan ilyen de hasonló patthelyzet: cikk

    Én 3 megoldást látok.
    1. Amit természetesen senki nem javasol, de el lehet vele beszélgetni pár markos legény társaságában. Bár amúgy ez sem olyan egyértelmű megoldás ám, ha gyógyszerre iszik lehet másnapra elfelejti, egy ilyentől sokszor összezár a család és te leszel az ellenség, az ajtó elé sz*rástól kezdve bármit művelhetnek és mivel te eljársz dolgozni esélyed sincs... Plusz ha nincs hova mennie előbb utóbb visszajön majd.

    2. Megszöksz, elköltözöl.

    3. Folyamatosan hívogatod a rendőröket. Bár van bejelentett lakcíme szerintem meg lehet próbálkozni azzal, hogy hajléktalan és kihasználni az új hajléktalan törvényt mivel nem tud bejutni a bejelentett lakcímére. Akkor lehet beviszik pár napra-hétre. A rendőröknél sose tudni vagy megunják egy idő után és nem mennek ki, ha kicsit lelkiismeretesebbek akkor keresnek valami okot hogy bevarrják csak nyugtuk legyen.
    Ebben egyébként jó ha keresel szövetségeseket a házban, hogy ne te legyél mindig az a "kukacos barom" aki kihívja őket, ha már van 4-5 ember a házban akik folyton jelentgetik akkor az náluk is máshogy csapódik le.

    Amúgy kellemetlen szitu és marhára magára van hagyva az ember ezekkel.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák