Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz Somatom #2 üzenetére

    Ezzel a stílussal az is kevés lenne, ha maga Zuckenberg keresne társat neki az ő merítéséből.

    Valami arcra "A", lélekben "D"-kat pániknő még összejöhet. ...aztán a gyerek. Három ember életre szóló boldogtalanságára jó esély nyílik...

    Talán ez:
    szexneked.hu Kis szerencsével talál egy nem fizetőst.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • chopin42

    őstag

    válasz Somatom #2 üzenetére

    Köszönöm a sok értékes hszt, eszmecserét, igyekszem mindre reagálni, amire lehet.
    #2 Somatom
    Ja, csak ugye mennyi koncert is volt mostanában? Meg a klasszikus zene távol van a többitől, nehezebb, de máshogy, illetve nincs olyna együttes a környezetemben, aki billentyűst keres. Inkább fúvós formációk, max ütős kell nekik. De amúgy álmom egy metálbandában nyomulni :D
    #3 Eastman
    Ezek a bejegyzések viccesek (akarnak lenni), balf@szságaim jegyzem bennük, vagy sikereim. A nőket pedig nagyon tisztelem amúgy, mindig kedves, udvarias és előzékeny vagyok velük. A randipartnereimmel is az voltam. Nem tárgyiasítani akartam őket az ork jelzővel, de mégis mit használjak egy magát 32-nek kiadó, a füstöt a kamerába okádó ocsmány rohadt fogsorát mutató emberre? A hülye aprós topikban simán megy az ork azokra, akiknek a női változata megjelent badoon. Mert azokra vonatkozott, 100kg kapitányina, meg társaira. Akiktől rosszat álmodsz. A budin telefonálásról pedig csak a legjobb barátaim és ezen blog olvasói tudnak, akivel beszéltem, NEM :D A fürdőben voltam, ami igaz is, mert ott a budi, és pont akkor írt. Blues-rock kocsma pedig messze a zenesulitól, Pécsett tán nincs is :(

    #13 D1Rect
    Na ja, amilyen a formám, tuti én lennék a 19-re lapot húzó :D és veszítenék. Mindenesetre igyekszem jól öltözni, ápoltnak lenni, majd kell még napszemüveg (mert az kb mindenkin is van), gyúrmázni, és ki tudja, lehet a creepyből én leszek a 20.

    #41 PuMbA
    Mert kicsit eltunyultam, 197 centi körül vagyok, 98 kg, de szeretnék ugyanennyi lenni, csak izomban, kicsit szálkás, kicsit vastagabb itt-ott. Meg fáradékony vagyok, amikor régen edzegettem, sokkal jobban bírtam a strapát.

    #49 Energie X
    Nem egyértelmű ezek szerint, de én nem kizárólag dugni akarok 1x, hanem egy jófej csajt, akivel megnézhetem a szarokat a tv-ben ha olyanunk van, bedobunk valamit, testi örömök többször ha szükségünk van rá, és igen, ha komolyra fordulna, az tök fasza is lehetne, mert kiderül a sok közös, egymásba szeretünk és stabillá is válhat. De nem akarom 2 hét után bemutatni a szülőknek, és az övéi sem érdekelnek. Szóval azt szeretném, hogy magától alakuljon. Ez az elején "hűdekomoly" emberke ÉN voltam régen, és csak_szar_élményem volt belőle. Aki eleve "hűdekomoly", az a dugipajtikat akarja lerázni, de úgy is azokat húzza jobbra, aztán sír, hogy az első kérdés "szia, mizu?" Egyébként mekkora buta paraszt, aki ezt írja egy csajnak? Ja, és a badoos randicsajtól megkérdeztem, mit ért komoly alatt, a válasza: mit gondolsz? gyűrű, házasság. Mert ugye az tuti...

    #51 w.miki
    Hát igen. Ha nem mondom meg nekik, hogy most nem életem értelmét keresem, hanem azt akarom, hogy jól érezze magát két ember és majd meglátjuk, akkor lehet, hogy most lett volna testi öröm is mostanra, de lehet, hogy nem. De ugye én lettem volna a rohadék, ha utána dobom őket. A 3. úgy is megsértődött, hogy nem is voltunk együtt, a randin dőlt volna el, és nálam a nem felé dőlt, ezt közöltem vele (nem fog annyira komolyan menni, amennyire akarja). Felnőttként közöltem, udvariasan, megértően. Úgy besérült, mint a szar, pedig én annó nagyra értékeltem volna, ha a sok-sok fordított szituban közli velem az illető ugyanezt. De mi lett a jutalom az őszinteségért? Megsértettem egy csajt, szarul érezte magát, nekem se volt jó. Míg ha nem megyek el, vagy "összejövünk" és sose látom többé, akkor ugye én nem szembesülök vele, ő meg fő a saját levében.

    Összefoglalva:
    31 éves, dolgozó és fejlődni akaró fiatal önálló egzisztenciával rendelkező férfi vagyok, aki már 15 éve nem az anyjával él (10 éve nyáron sem). Ez NEM a világvége, hanem a kezdete számomra. A házasságom miatt csomó dologba nem vágtam bele, azokat most mind megtehetem, a magam ura vagyok, a saját lábamon állok, spórolhatok. Jól fogok kinézni, megtanulok vezetni, ha kell, zsíroskenyéren is elélek. Hobbiaimmal annyit foglalkozom, amennyit akarok. Ez egy nő mellett nem tudna így menni.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák