Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thoger

    csendes tag

    Üdvözletem!

    Van nekem egy -annó a telekomtól, az otthoni előfizetés mellé ingyenesen kapott
    TCL 8055 aka. Alcatel Onetouch Pixi 3 (7) tabletem.

    Tanulgatom rajta a dolgokat, nem bánom ha kukába kerül, folyamatosan javítgatom hogy használható lehessen gyors internetezésre, és videónézésre.

    A klasszikus, általad is cikkezett módszerekkel nem tudtam backupot készíteni a készülékről, de a Magicbox nevű program képes volt full backupot készíteni az egész tabletről, illetve képes volt scatterfile-t és az általad leírt módszerek végeredményeként létrejövő mentésekhez hasonló(img helyett bin fájlok!) mentéseket is legyártani:

    Az MTK droid root tools ezt dobta, és az ezt okozó probléma miatt nem működhettek az általad használt módszerek sem:

    De fáradozásaim végén találtam a neten egy gyári firmware-t ami ehhez a készülékhez készülhetett:

    Szeretnék rá egy custom recovery-t tenni.Nem ragaszkodom egyik megoldáshoz sem, de szeretném a tanácsodat kérni hogy mit tudok tenni a cél elérése érdekében a Magicbox által gyártott mentéssel?

    Vagy ne is foglalkozzak vele, használjam a neten talált mentést? Ami ugye nem közvetlen a készülékemről származik, lehetnek fenntartások...

    Mit javasolsz, merre induljak?

Új hozzászólás Aktív témák