Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GReddy

    tag

    válasz gambler #23 üzenetére

    Jól tudod, valóban így van. Szégyen...

    Egyébként meg az smsweb olyan, hogy senki nem kötelez rá. Amikor nagyon ment, akkor nagyon gyors, hazai ftp szervereken tárolták a cuccaikat. Ehhez szerverhosting kell, saját szerver(ek) befektetés, munka vele, plusz kockázat. A torrent ingyé van, csak éppen amíg nem terjedt el a normális, nagysávszélességű internet, addig halál volt letölteni róla. Ezért ment a fizetős warez. Az smswebesek lekínlódták a lassú amerikai torrenten az új cuccokat, felrakták fizetős de villámgyors magyar szerverekre. Nincs ezzel baj, ha az asvától eltekintünk. Mindenki jól járt. Ilyen meg ugye nem lehet, hogy jól járjál.

    Egyszer szeretném, ha az ASVA, vagy valamelyik hasonlóan F4SZ szervezet megmondaná nekem, hogy miután befizettem a 95% adómat, a maradékból kifizettem a vállalkozás rezsijét, anyjakínját, plusz egyéb terheimet, kifizettem a lakáshitelemet (mert negyven évesen nem anyunál akarok lakni) befizetem az ingyenes iskolai oktatásra a gyerekenként 25.000-t (három van) akkor úgy mégis mi a horpadt f..szból fizessek ki 10-15.000.- -t egy langyos, hibás, félkész szoftverért??? Ezt úgy elmondhatná valamelyik! Mert kíváncsi lennék rá! Elhiszem, hogy egy amerikai a 3000$-jából könnyen ugrál, de én magyar vagyok, a csontomat nyúzzák már! Nem fussa'!

    Dominate the woods... The Bowhunter.

Új hozzászólás Aktív témák