Új hozzászólás Aktív témák

  • omlosz

    csendes tag

    Jónak indult, de sokkal jobban kellett volna fejleszteni. Folyamatosan új funkció frissítéseket kiadni. És a főbb appokat fejlesztő cégeket pénzelni. A lumia 520, 620 nagyon megérte. Akkoriban a droid nem volt még egy szépség és 100 ezer alatt sebesség bajnok sem.
    Volt egy tábor amelyik hisztizett a háttérképek miatt, amit akkor sem értettem, hogy iphoneon senkit se zavart, hogy nincs főképernyő, wp-n pedig folyton felhozták.
    Az élő csempék tetszettek, lehetett érezni, hogy él a rendszer. Aztán egyre kevésbé éltek a csempék, volt hogy már az időjárás se frissült nekem :D .
    Zenelejátszóját is szerettem, amíg kirakta a záróképernyőre az album borítókat, aztán egyszer csak már nem akarta.
    Messenger jól működött egy ideig. Kontaktoknál nagyon tetszett, hogy össze lehetett kötni fb-al és társaival.
    Térkép, office teljesen jó volt, böngésző is jól működött, aztán már az is csinált később hülyeségeket nálam.
    Ott kezdtem érezni, hogy ebből a rendszerből nem lesz semmi, amikor az Instagram későn jött és örökre beta maradt. De amíg nem voltak elterjedve a videók a ios-os és droidos instán addig nem volt érezhető a hátránya.
    Aztán egyre több app hiányzott, beigért funkciófejlesztések se jöttek.
    Kár érte.

Új hozzászólás Aktív témák