Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz UnA #26 üzenetére

    Egy normális valutaváltót nem nagyon találtam rá. Illetve Chromiumra sokkal több sokkal jobbat, inkább így mondom. Az a két kattintásos nyelvváltás persze nem gond, ha nem mondatonként kell megcsinált, mert egyszerre beszélgetsz mondjuk magyarokkal és nem magyarokkal is.

    Frawly: Igen, ez biztosan olyan, mint hogy Linuxot sokkal többen használnak, csak rossz a statisztika :)
    Szerintem pont az lenne a jó, ha egy engine lenne, ami open source és mindenki abba teszi bele a saját kicsit dolgait, nem pedig lenne 5 egymással versengő engine, hogy aztán ne tudjon a webfejlesztő mire optimalizálni.

    hcl: Lehet éppen, de ha ez így van, akkor sokkal nagyobb részesedése kellene legyen a Safarinak, ami meg ugye minden iOS meg OSX rendszeren alapértelmezett (és iOS14-ig ezt módosítani sem lehetett). Szerintem annak is köszönhető talán, hogy minden Google oldal reklamál, hogy töltsd le, ha valami mással nyitod meg. Amikor próbálkoztam FF használattal pár hónapja, akkor az volt a vicces, hogy a Maps konkrétan jobban futott FF alatt, mint Chrome alatt :U

Új hozzászólás Aktív témák