Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    Hát egyre inkább úgy tűnik, hogy a borúlátó prognosztizációk válnak valóra. Sarkított hasonlat, de az orvosi szikét és a fegyver csövét is ugyanabból az acélból készítik. Szóval én támogatom, hogy a neten is vállald fel magad. Ne tégy olyat amit a valóságban sem tennél meg. Ha pedig teszel vállald a következményeit.

    [OFF]addendum 1: Online gaming közösségi oldalt vezetek. A srácot kupameccsen egyértelmű csaláson kaptam és gondolták ha engem, mint admint lejáratnak akkor majd biztos lekerül a kizárás. Tévedtek. De az online játékokban csalóknak viszont tényleg azt üzenem, hogy get-a-life!

    addendum 2: Azért azt is vegyük bele a számításba, hogy a legtöbben több privát információt adunk ki magunkról, mint eddig bármikor a történelem során. Lehet az átkosban is volt ennyi, de ott nem önszántunkból és nem mindenkiről. Nézze csak meg mindenki az iwiw, facebook vagy bármilyen közösségi profilját, fényképeit. Ezekhez bárki hozzáfér, innen már csak egy lépés a rosszindulat. Viccesen szoktam mondani, hogy régebben nehéz dolga volt a sorozatgyilkosoknak, hogy közös dolgot találjanak az áldozatokon. Most elegendő kulcsszavas keresést végezni iwiwen...[/OFF]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák