Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz anulu #26 üzenetére

    éljen a kőkorszak és lemezcserélősdi... imádom amikor a nép képtelen felfogni valami újat

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • vicze

    félisten

    válasz anulu #28 üzenetére

    Jó, de ugye ez egy eléggé megoldható probléma lenne, hogy ha akarom online használom DRM-mel, ha meg offline akkor be kell rakni a lemezt, tényleg olyan bonyolult lenne megoldani?

    Most a 360-nál is idegesítő a lemezcserélgetés. Legfőbb érvem persze az, hogy a lemezes játékok jóval olcsóbbak, akár használtan, akár újonnan (régiek), illetve nem kell az extra költségeket fizessem, mint valuta váltás, egyéb banki költségek...

  • idegen lény

    őstag

    válasz anulu #112 üzenetére

    Így már értem, hogy mire gondoltál. Kissé maradi vagyok. Nálam egy játékgép alapvetően még mindig egy játékgép, nem pedig multimédia-központ. Természetesen a játékbeli tudására gondoltam. Ha meg érdekel a lesújtó véleményem erről az egész multimédia-központos őrületről, azt elolvashatod a Veni, vidi. Vici? topicban. :)

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

  • Peat;)

    veterán

    válasz anulu #112 üzenetére

    A kinectnek egy új változata lesz, így még nem lehet összehasonlítani. A mostani kinecthez hasonlítva ugyanakkor elmondható amennyire én tudom:
    - a kinectnek egy személynek is nagyobb tér kell, 1-2 méterre a tv-től elmondható hogy nem lesz tökéletes
    - az érzékenysége és input lagja elég silány, programtól függ, de a jobban sikerült játékokban sem tökéletes a dolog, így elég komoly fejlesztést is igényelne hogy megfelelő minőséget érjen el. Igazán nagy kinectes cím nem született ezidáig, ez elég sokat mondó.

    Ezzel szemben a move sokkal inkább támogatja a sinlge playert, nincs térbeli kikötés és jóval kisebb a lag. De sony amennyire látom mint opcionális dolog tekint rá, tehát támogatva van de nem erre épülnek a játékok többnyire.

    Nekem csak nintendo wiim volt ilyen mozgásőrületből, abból is az első szériás és annak a mote vezérlője elég jól használható volt single playerben is, fps-ben is. A move-t is dicsérik ilyen szempontból. A kinect az inkább közösségi célokra lett fejlesztve, a konzoltörténelemben talán ezt fejlesztették leginkább a teljesen hétköznapi emberekre akik azt sem tudják mi az a konzol. A vicc az egészben hogy a wii idejében az x360 tulajok nagyon haraptak a nintendora hogy a mozgásérzékeléssel idióta játékok felé mennek el a fejlesztők. Én ezt úgy tapasztaltam az utóbbi másfél-két évben az x360-ommal hogy ezt a Microsoft hajtotta végre, kinect óta jöttek az idióta kinect címek és a folytatások. Semmi új, komolyabb cím.

    Én eléggé vívódom a xbox one és ps4 között, megfogadtam hogy egy évig egyiket sem veszem meg, de nehéz az ilyet betartani. Igazából az a genya Forza az ami miatt az xbox one szóba jöhet nálam, mert azt a minőséget és egyensúlyt képviseli ami szerintem a legtöbbünknek a tökéletes szórakozás konzolon. Ezzel szemben a ps4-ben több lesz a tartalék, ennek ellenére olcsóbb, jobban odafigyelnek a single player élményekre és új címekre, minden szép és jó, csak nincs forza. A gt sorozatról olvasottak (sajnos nem tapasztaltak) meg nem győztek meg hogy felér a forza játékélményével. De ennek ellenére nálam a ps4 lesz szerintem, microsoftnál csak iparos munkák készülnek jó ideje. Nekem meg játék kell, nem halo 9 és gears of war 11. Nem azt mondom hogy sonynál markánsan jobb a helyzet, de valamivel határozottan jobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák