Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz Devas #4504 üzenetére

    11. Jól látom nincs rajta Gorilla Glass? Van-e bármilyen karcálló üveg, vagy muszáj fóliázni?

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

  • akosxyz

    senior tag

    válasz Devas #4504 üzenetére

    Üdv.

    1. FM rádió nincs, alternatív megoldásról nem tudok.
    2. Most jött ki a 10.3-as OS ami valakiknél nagyon jól működik van akiknél pedig bugos. Elméletileg nőtt az üzemidő. Nálam például nőtt és hibátlanul fut minden :)
    3. A BB OS futtat andoridos appokat is. Viber azt tudom, hogy elég kínkeservesen működik, de amúgy a BBM helyettesít mindent és szerintem kiforrottabb is :)
    4. Én az alap térképet használom ami rajt van, nem tudom offline-ba van-e más megoldás. Ritkán navigálok a telefonommal.
    5. Nekem tökéletes,mindig hallom a másikat és ők is engem. Az új OS-nél voltak akik úgy tapasztalták, hogy halkabb lett a csengés és az ébresztés.
    6. Van magyar nyelv és van T9 is.
    7. USB-vel rákötöd,elindul a Blackberry Link és úgy másolsz rá mindent ahogy akarsz :) Ja és 10.3-on van Blackberry Blend is :)
    8. A gombok duplázása állítólag egy idő (1-1,5 év) után előfordulhat. Más nincs.
    9. Csak a te kedvedért kipróbáltam :D És lehet :)
    10. Köszönöm nem :) Nekem jobban tetszik a fizikai gombos. A Z10sekkel több a probléma is, bár lehet csak azért találkozni több panasszal,mert abból többet is adtak el :)
    11. Én fólia nélkül használom,és egy karc sincs rajta :)

    Remélem tudtam segíteni :R

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz Devas #4504 üzenetére

    Személyes tapasztalatok alapján:
    1. Igen megy 10.3.1 alatt (elvileg 10.2.1-től már van), ha a füles be van dugva
    2. SIII-nál tovább bírja érzésre, egy napot, 5 órától 21 óráig kibírja relatív simán, normálisabb használat mellett (10-20 hívás, félóránkénti emailolvasás, 1-2 óra böngészés, folyamatosan bekapcsolt 3G, wifi)
    3. Na nekem ilyen nincsen.
    4. Ezzel nincs tapasztalatom, de ha jól hallottam, van rá használható térkép, keress rá a topikban szerintem.
    5. Hívás közbeni hangminőség, hangerő szempontjából eddigi legjobb, amivel volt dolgom, az SIII-at felülmúlja véleményem szerint. Csengetési hangerő, ébresztési hangerővel vannak gondok 10.3.1 alatt nem egy embernél (régebbi szofttal nekem nem volt problémám).
    6. Van magyar nyelv és vannak szójavaslatok, illetve automatikus javítás is (T9 ide nem kell, 9-nél már több gomb van rajta :) ).
    7. Gép felismeri, ezzel nem volt gond (telefonról tudsz drivert telepíteni). A legújabb verziójú -10.3.1- rom alatti szoftveres bugokról inkább nem akarok még beszélni, még nem nyugodtam le teljesen. De 10.2.2 alatt nem volt semmi gondom.
    8. Nekem (még) nem volt, nincs. A billentyűzet strapabírósága miatt izgulok kicsit, erről olvastam már több helyen is negatívumokat.
    9. Igen, nálam működik (külön beállítható).
    10. Nem. Ha már full érintőképernyő, akkor droid szerintem (nem beszélve a Z10 értékállóságáról, ami szerintem enyhén szólva sem jó, bár használtan elég olcsón ki lehet már fogni őket).
    11. Úgy tudom nincs. Ebayen lehet kapni hozzá tempered glass "fóliát" (sajnos az enyém még nem érkezett meg), illetve sima egyszerűbb fóliát is. Én tennék a kijelzőre mindenképpen valami védőtfóliát.
    Persze ez mind csak saját tapasztalat, véleményem, ezt tessék figyelembe venni! :)

    (#4506) Insult: Nekem van FM rádióm. Zene alkalmazásban a bal oldali menüből ki lehet választani és jön is a zene az éterből. :)

    [ Szerkesztve ]

  • jokerke86

    tag

    válasz Devas #4504 üzenetére

    1. Van, működik
    2. 1-2 nap használattól függően, ha ölöd akkoris kibírja a nap végéig
    3. a facebookot használom, az jól megy, a többi ha androidos akkor valószínűleg működni fog
    4. Nagyon gyorsan kap műholdat, van GONASS és GPS támogatása, NavFree, ingyenes, jó, országonként letölthető térképekkel, azok is ingyenesek
    5. a beszédhang tökéletes, az értesítések hangja az új szofttal halk egyes telefonoknál (az enyémnél is)
    6. van, van
    7. Az új szoft bugos, az azelőtti tökéletes, van BB Link, még Wifivel is csatlakozhatsz a gépedre vele, nem kell feltétlenül USB kábel sem
    8. Nem egybeöntött telót (pl ájfón) ennél jobb összeszerelési minőségben nem nagyon fogsz kapni
    9. igen
    10. nem, mert szeretem ha sok gomb van a telómon
    11. Igaz, hogy most tokban tartom, de amíg nem ott volt addig sem karcolódott, betonra is esett le pont a sarkára tok nélkül, egy tizedmiliméteres kis karcolás maradt utána a vázon, ami csak 10 centiről látszik, hogyha keresed, meglepően masszív teló. (ha már szóbajött a tok, akkor megéri megvenni az aktív gyári tokot, nagyon jó találmány)

    ***ami nagyon jó benne, hogy amit nem használsz pillanatnyilag, az standbyban van és nem zabálja az energiát. Pl wifi vagy GPS stb mehet folyamatosan bekapcsolva, mert csak akkor aktiválja, ha valami miatt szükséges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák