Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    Szégyen, hogy ebben a válságban sem vagy hajlandó támogatni szegény éhező bankárokat!
    Komolyan mondom, a magyar embereknek minden ingyen kéne! ( ;] )

    De komolyan, én is a minap szembesültem hasonló övön aluli banki hozzáállással:
    Édesanyámmal elmentem, mert szeretne egy új autót venni.
    A pénze viszont még júliusig le van kötve, így az autó vételárának első részét én fizettem ki.
    És a vérnyomásom rögtön felment 250-re, amikor megláttam, hogy az OTP bizonyos körülmények között közel 1,5%-os átutalási díjat számol fel belföldi forint átutalásokra.
    Ha fel akarom venni a számlámon lévő pénzemet, akkor az is egy nagyon szép sarcot von maga után (kb. 0,5%).
    És emellett is gyakorlatilag mindenért kő keményen megfizettetnek, a törvényben előrt havi két ingyenes kézpénzfelvételen kívül.

    Komolyan motivál annyira a méreg, hogy elkezdtem gondolkodni, hogyan lehetne ezeket az élősködőket kiiktatni az életemből. A szolgáltatásaik drágák, a weboldaluk és mobilakalmazásuk ki tudja, mennyire biztonságos, és ha valamit el akarsz intézni bármelyik banknál, akkor úgy kell odamenned hozzájuk, hogy ellenségként kezeled őket.
    Hirtelen nem is vagyok már annyira szkeptikus a bankmentes pénzügyi rendszereket építő kriptopénzekkel szemben...

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák