Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    "A kaland meghatározó volt mindenki számára, aki játszott vele, és köszönhetően a felújításnak, még ma is simán megállja a helyét a modern FPS-ek között."

    A bevezető alatt végig ezt éreztem, ez a mondat pedig már elég volt, hogy kommentáljam is: Nem.

    Annak idején végigjátszottam, de egyáltalán nem mérföldkőként maradt meg az emlékeimben. Ha azóta nem lett volna rendszeresen címlapon az aktuális rész, számomra már rég feledésbe merült volna. A megközelítő évekből és FPS-ek közül nekem a Half-Life 2 az, ami örök emlék, a BioShock csak egy a sok közül. A második része egyáltalán nem érdekelt, a harmadikat pedig szerettem volna kipróbálni, de 2009 környéke óta inkább csak singleplayer RPG-kkel játszottam, amik minden más hasonló elől elszívták az időt, így a BS3 és a Dishonored is várólistás most is, de már valószínűleg úgy fognak kihullani, hogy sohasem kerülnek sorra (az aktuális a SOMA).

    "a HUD is nagyon furcsán mutat a tévé képernyőjén"
    "mintha valami nem odaillő verzióval játszanánk konzolon"

    Én TV-re kötött PC-vel játszom, így ez nekem értelmezhetetlen. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák