Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jFox

    őstag

    Sokáig keringtek olyan hoax e-mail-ek, hogy "Bill Gates szét osztja a vagyonát, küld tovább és kapsz belőlle...stb.". Ezexerint csak volt valami alaplja. :K Azért örülök, hogy valami normálisabb módját választotta Bill ennek, és még rávette más kőgazdag cimboráját is... Le a kalappal! :R

    Mondjuk én - lehet azért mert mezei kis ember vagyok - sosem értettem, hogy minek egy emberenek annyi temérdek pénz? Mit kezd vele amit fel-, negyed-, stb. annyiból nem tud megtenni? De szerintem sosem tudom meg! :K

    Mindenesetre nagyon meglepő maga a kezdeményezés és az is, hogy többen rááltak erre. Az Bill Gates vagyonának a fel az nem csekély összeg és még ott a többi.
    Most már csak az kell, hogy ezt a hatalmas összeget megfelelően és lekiismeretesen kezeljék azok akikhez eljut! :K

    --==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

  • jFox

    őstag

    válasz NathanCullen #22 üzenetére

    Na ez az amit én soha nem fogok megtudni! :N De ha jól tudom ,nem bankókban van a gyűjteményük egy széfben, hanem bankszámlákon, ingatlanokban, ékszerben, stb. Tehát nem tudják mindet nézegetni, hogy milyen szép. Csak tudják, hogy van.
    De nem is ez a lényeg: Van nekik és adtak, tehát becsülendő dolgot tettek. Már csak az a lényeg, hogy tényleg oda kerüljön, ahol jó helye van.

    InVino86: azt poénnak szántam. Ott is volt a smile. :K Jó a többinél is van, de csak nem hiszed, hogy komolyan gondoltam. :B

    [ Szerkesztve ]

    --==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Új hozzászólás Aktív témák