Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz G4ga #58 üzenetére

    Sajnos nincsen. Vagyis nem sok. Lásd Halo Wars 1-2. Nekem mondjuk kontrolleren is jó volt. Élveztem.

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • Redneck

    veterán

    válasz G4ga #58 üzenetére

    Kicsit maradi felfogás, igen.

    Miért ne lehetne TV-n stratégiát játszani? :U Komolyan nem értem az összefüggést. Talán eddig azért nem volt, mert kontrollerrel körülményes lett volna megcsinálni az irányítást, kezelőfelületet. Engem nem izgat a műfaj, de ettől még nem bánom ha mást igen.

    "Mégpedig azt, hogy mindenki egyenlő esélyekkel indul."
    Kihagytad a különböző erősségű konzolokat, az alacsonyabb bemeneti késleltetésű megjelenítőket, a netkapcsolat miatti különbségeket, a különböző kontrollereket (pl. sima és Elite), vagy azt, hogy valaki egy fasza kormánnyal alázza a kontrollereseket Forzában.
    Konzolon sincsenek egyenlő esélyek, csak kisebbek a különbségek mint PC-n.

    "Konzol számomra egyenlő a kényelmesen hárta dölve fotel/ágy játékkal és nem a képernyőre tapadva egér bill használatával."
    Nem sok összefüggést látok, ezt nem csak konzolon teheted meg. Évek óta használok PC-n vezeték nélküli Xbox kontrollereket, és TV-n is szoktam játszani, ágyban fekve.
    Miért zavar hogy van natív billentyűzet és egér támogatás? Attól hogy van és a jövőben is lesz, te még hátradőlhetsz kontrollerrel a kezedben, és élvezheted a játékot úgy ahogy eddig csináltad.

    A játékgépeknek a szórakoztatásról kell szólni. Ezért baromság kizárni egy csomó játékost. A lényeg az hogy ne legyenek hülyék, és különítsék el multiban az egereseket a kontrolleresektől.

    b.:
    Nyilván a natív támogatás a jó irány, remélhetőleg gyorsan csökken az átalakítók piaca. Ha van egy kis eszük, és nem akarnak negatív sajtót, mindenképp el kell különíteni a perifériákat. Ha nem teszik, maguk alatt vágják a fát, mert rengeteg vásárlót veszthetnek.

    htc07:
    Meg kell oldani hogy ne lehessen trükközni és mindenki a saját beviteli eszköze ellen multizzon. Nehezen hiszem el, hogy ekkora cégek nem tudnak egy rendes, zárt rendszert összehozni... Tudom hogy nincs feltörhetetlen rendszer, de jól megírt algoritmusokkal, elég jól lehetne szűrni az Inhuman módon kontrollerezőket (gy.k. egeres trükközők). Rosszabb esetben, hozzanak létre egy spéci csatlakozású saját átalakítót, ami fogadja a beviteli eszközöket, és engedélyezi a dedikált driverek futását.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák