Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Dr. Akula #782 üzenetére

    Ez az egész topik arról szól, hogy ár/teljesitménybe a 30-as széria brutál jónak igérkezik főleg a 20-as szériát tekintve. Nekem elég a 1080Ti teljesítménye mert ennél érezhetően többet max a 2080Ti tudna de az meg nem ér annyi pénzt ár/teljesitmény-t tekintve. Persze a 2080Ti a leggyorsabb kártya jelenleg(vagyis a Titan RTX vagy mi van még felette). De nem éri meg, aki 2080Ti -t vesz annak elég jó fizuja lehet ha megéri neki az a többlet és minél drágább valami annál nagyobb lesz rajta a veszteség idővel és nekem ezek mind számítanak. Elém raksz 2 gépet egyikbe 1080Ti másikba 2080Ti, ezeken 4k max futnak a játékok nincs rt meg dlss nekem mindkettő tökéletes lenne és akkor melyiket venném? Hát az olcsobbat természetesen.
    Most ELVILEG lesz egy kártya nem annyira horror áron mint a 2080Ti és verni fog rá X0%-ot fele annyiért nekem ez már az az ár/teljesitmény ami miatt cserélném a 1080Ti-t.
    De már cseréltem 2080-ra hogy ray tracinget megnézzem abba a kevés játékba amibe van, most meg 5700XT-m van és ez is kiszolgál 2k/144hz-en.

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák