Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Raymond #128 üzenetére

    Tehát a te állításodnak van értelme, de az enyémnek, ami a te állításodba lényegi másolata, már nincs? Értem, én kérek elnézést. :R ;]

    Külön hírben foglalkozunk a termékekkel. Azokat majd írják a kollégák, vagy én, ha jönnek a gyártói bejelentések.
    Én az AMD slide-ján single channelt látok a Lenovóra. Azt is tudni, hogy miért. A Lenovo szerint az alapdizájnja annak a gépnek annyira vékony, hogy túl kicsi alaplap mehet csak bele. Emiatt nem tudnak rá két csatornával integrálni memóriát. Az inteles platform is egycsatornás volt, ebben a vázban.

    A HP gépek specifikációjánál a store-t érdemes nézni. Az preview PDF-eket olyanok írják, akik magával a géppel az életükben nem találkoztak, ezeket csak a kereskedőpartnereknek küldik. De már többször előfordult a múltban, hogy a preview adatok eltértek a store-ostól. Hivatalosan utóbbi a pontos, legalábbis azt mondta egy régebbi kérdésemre a HP, hogy ha eltérés van, akkor az számít ami a store-ban le van írva, mert azt ellenőrizve töltik ki, ugyanis ott már reklamálhat a vevő, ha valami nem úgy van, ahogy írja a spec. Szóval ezzel meg kell várni a store-t.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák