Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz kcsa #9035 üzenetére

    Köszönöm, én is valami hasonlóra gondoltam. Csak nem ilyen precízen. A baj csak az, hogy
    - a vodás access pointot első dolgom átállítani, és ha rossz, az a messenger- és viber üzenetekből is látszik
    - közben napok teltek el, órákat csüngött itthon wifin a telefon
    - mint mondtam, előtte ráböktem a bankkártyás részre a simple-en belül, és megnéztem hogy eljut-e odáig hogy "wave your phone to the contactless terminal" szóval ha kifogyott a tokenből, ilyenkor le kellett volna szinkronizálnia
    - tízszer életemben nem tudtam vele fizetni összesen
    - miért nem jelzi, hogy hány token-dobásom van, így akár bevállalhatné offline fizetést is, vagy miért nem figyelmeztet, hogy "vigyázz öcsi, ha nincs net, nincs kaja" ?

    Akárhogy is nézzük, ez egy trendinek szánt app, a szakállas hipszter gyökérrel, de nagyon hányavetin lett megoldva a használhatóságot meghatározó része.
    Az alapötlet remek (szégyen a CIB részéről hogy miattuk kell OTP-be regelnem), a megoldás is tetszene, és pont azért vagyok mérges, mert annyira van színvonalas, hogy beleéltem magam. Annyira viszont nincs, hogy gyomorgörcs nélkül használni lehessen.

    A magyarázatot mindenesetre köszönöm!

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák