Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Chaser #43 üzenetére

    Persze, mert Te ertesz hozza. De tudod nagyon jol, hogy ez a piac 99%-ra nem igaz.
    Szerintem ilyen procija harom fele ugyfelnek lesz:
    1) Akinek tenyleg nagyon nincs penze
    2) Aki abszolut hulye hozza, azt tudja, hogy a szamitogep furcsa, mert ahhoz, hogy mukodjon a szamitogep, kell hozza az a fura idegesito doboz is az asztal ala
    3) Akinek kell valami ideiglenes cucc, gyorsan, mindegy, csak legyen valami 1-2 hetig, vagy tesztelni vagy akarmi

    Az elso csoport nem fog alaplapra a feltetlen szuksegesnel egy centtel se tobbet kolteni, a feltetlen szukseges definicioja pedig itt nem ugyanaz, mint neked vagy nekem, hanem az, hogy mukodik. Ebbol tuningmentes a320 lap lesz valoszinuleg. De jobb is igy, mert a szinten valoszinuleg hozza valasztott legolcsobb codegen tapegyseg mellett talan meg ezt a procit tuningolni is rossz otlet.

    A masodik csoport be fog menni a tescoba es megveszi a legolcsobb gepet. El se akarom kepzelni, hogy abban mi lesz, de sanszos, hogy valami, ami konkretan meg roszabb, mint az elso csoport gepe, minden szempontbol.

    A harmadik csoport az, aki talan fogja tuningolni, de valahogy ebben se hiszek, mert nem hiszem, hogy pocsolni akar vele, nem eri meg, csak legyen mar tul rajta.

    Amugy En is egy relative alap b350 lapban hajtok egy r7 1700-at, semmi gond nincs vele, bar sanszos, hogy akikre gondolsz, azok ezen kiakadnanak, hogy miert nem vettem egy normalis lapot. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák