Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    Először is köszönöm mindenkinek a hozzászólást, dicséretet, észrevételt!

    Megpróbálok sorban válaszolni, hogy ne maradjon senkinél sötét folt az egésszel kapcsolatban. Mivel az egész rendszer már jó ideje készen van, na meg minden munkámról csinálok részletes képes dokumentációt, de bemutató értéke csak a Logout "miatt" lett. Manapság csak a PC, PC, PC, kockulás, tablet, telefon, PC, tablet folyik a csapból is, és úgy látom ez a kór megfertőzte ezen oldalt is. Na meg nem utolsó sorban a sztereó pártfogóinak akartam kedvezni.

    csongi:

    Nem kell kezelni, az ilyen beavatkozás pedig inkább árt a hangoknak.

    blattida:

    Mivel így is elég húzósak voltak a hangváltó alkatrészei, ezért nem akartam két-két darabból kihozni azt az értéket, ráadásul két különböző fajtájú kondiból ment volna csak.

    Rifa: Csavarosból ez fért be "szemre", még nézegettem két Siemens-t is, de ők hosszúságuk miatt felejtősek lettek. Persze minőségibb elkóból is lehetett volna gazdálkodni, de a pénztárcám nem igazán hálálta volna meg, annyit pedig ez az erősítő sem ér :) Nem mellesleg ez a két olcsó Rifa is olyan változást hozott, hogy le a kalappal előttük.

    nakos1212:

    Erre nem tudnék konkrét választ adni, mivel a régi rendszerem eladtam, így nagy plusz költség nem volt.

    hugi0:

    A mélysugárzó csak ideiglenes volt, már a múlté, de a tervben is így volt. Magassugárzó fronton nem ért annyit a javítás, mivel még mindig csak egy belépőszintes hangfalról van szó. A kondenzátor értékének változtatása semmit nem vett el az egészből, ilyen apró eltérés nem lényegi tényező, semmi negatív hatása nem lett. Arról nem is beszélve, attól mert 10uF van ráírva, még nem jelenti azt, hogy annyi is, mert ugyebár általában kevesebb, a multiméter nem hazudik ;) Minden kondit fóliából terveztem, de a 47uF-es egy vagyon lett volna, nyílt rablás kategória.

    Met:

    Régen előszeretettel készítettek asszimetrikus dobozokat. Design, illetve költséghatékonyság.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák