Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beg

    veterán

    válasz Honzi #16045 üzenetére

    Ha itt fent az összefoglalót és az abban szereplő mélyvíz képre kattintva megnyíló mélyvíz szekciót is figyelmesen végigolvasod, mindenre kapsz választ. Én is onnan tájékozódtam, derekasan összeszedett infóhalmaz. :)

    Ettől az eladótól várom én is a pakkot, úgy van elvileg ahogy írtad. Mától szombatig őszi fesztivál van náluk, de vasárnap már dolgoznak, talán hétfőn feladja azt amit én rendeltem. Elvben a seller shipping method az eu express-es szállítás plusz költségek nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

  • balint355

    aktív tag

    válasz Honzi #16045 üzenetére

    Szia!

    A Le 2 és a Redmi Note 3 Pro közül én mindenképp a Redmit választanám, már csak a jack csatlakozó miatt is (Le 2-n nincs). Az hogy érdemes-e a 3/32-eset, az rajtad múlik, ha anyagilag belefér akkor szerintem érdemes, de egyébként a 2/16-os is használható (nekem az van). Nem tudom milyen telód volt eddig, de azért a MIUI nem túl acélos ramkezelésére készülj fel :)

    Ennél az eladónál a seller's shipping method valószínűleg tényleg azt jelenti, hogy nincs vám és áfa, de személyes tapasztalatom nincs velük, garantálni nem tudom :) A 3 gigásból a grey international és a gold international tud elvileg b20-at.

    Úgy látom gyári global stabillal küldi a telókat, azokban nincs magyar nyelv (ahogy a képeken is látszik), viszont ha tényleg gyári rommal jönnek akkor egyszerűen fel lehet tenni a global dev romot, ami szintén gyári, tartalmaz magyar nyelvet és hetente frissül (a letöltött zipet a teló updater alkalmazásával kell feltelepíteni, majd ha megvetted akkor is írj és segítünk ha nem megy, addig is az összefoglaló ajánlott esti olvasmány :D )

    Egyébként úgy látom mintha az eladók végre kezdenének leszokni a mókolt romokról... Megnéztem pár ajánlatot alin és más webshopokon és a legtöbb helyen ki is emelik, hogy official global rom, support ota és hasonlók.

    [ Szerkesztve ]

    I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

  • Jazz

    veterán

    válasz Honzi #16045 üzenetére

    A Le2-őn nincs külső sd kártya támogatás. Nulla, zéró. Innentől nem is kérdés melyiket...

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák