Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz Kansas #33 üzenetére

    elbeszélük egymás mellett.

    a PS3-on volt ilyen funkció, pont az volt benne a pláne hogy nem kellett rajta semmit támogatniuk csak engedélyezni a 3rd party kernel bootot, innentől a júzer dolga hogy erre mit épít. PPC-re van egy kazalnyi kernel, a lényeg meg amúgy is a Cell aritmetikai teljesítménye volt nem a RSX grafikai cuccai.

    aztán persze gerinctelen techóriáshoz méltó módon egy firmware downgrade-el kiszedték ezt a lehetőséget miután megvásároltattak egy csomó unitot ezzel a reklámszöveggel.

    szóval nem várom el, nyilván nem tartom reálisnak. attól még elolvasom a kapcsolódó híreket hátha...

    hogy mit keresek itt... ezt a kérdést nehezen tudom hova tenni. nyílt fórum, nem? friss anyagok között megláttam a szalagcímet, jé ez talán valami érdekes, aztán elolvastam a cikket, semmi említésre méltó nincs benne számomra, ha már itt vagyok megengedek magamnak egy cinikus közbeszólást a csalódottságom leplezésére :P

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák