Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sontir Fel

    őstag

    válasz Xaels #15 üzenetére

    Nekem ugy remlik hogy a jatekon beluli leirasban az ECMnel azt irja hogy csapdat is kinyom a zavaras mellett.

    BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

  • tixem

    addikt

    válasz Xaels #21 üzenetére

    én azt tartom rohadt unfairnek, hogy a t90 szanaszét aláz, amikor LAV-vel vagyok. Hibába rakom rakom rá a reaktívot, meg az apfsds-t löveget, egyet rámdurrant oda a fele armor. Még esetleg rá bekapok egy rpg-t kuka az egész. T90 ellen kb csak úgy van esélyed ha seggbe kapod, akkor talán ki lehet lőni. A helikopteren szerintem is nonszensz, ecm mellett ugyanúgy bekapod az iglát, de a másik heli hőkövetőjét meg eltéríti? Ez most mi.

    Ez a motoros ugratósdi úgy ahogy van nagy baromság, nagyon elrugaszkodott már a játék eredeti légkörétől ez a dlc. Az egész premium rendszer egy unfair szarság, a sok pénzes teliszedi magát jobbnál jobb fegyverekkel assignementekből, én csóró gyerek meg muszáj vagyok menni az alapjátékban elérhetőekkel. Gáz.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz Xaels #24 üzenetére

    nem szemtől szembe szoktam, de van amikor olyan helyen van az ember ahol nincs hova menni, muszáj szemtől pofába. De pl amikor tépek a pályán, és egyszer csak orrba kap egy tank az nem szép dolog. Egyrészt iszonyat mód lelassulok, másrészt ha úgy talál el máris lángol az egész kóceráj. És az rpg-k elvégzik a többit. M16A3 valóban elég jól sebez, a másik is. De ilyen jó fegyver miért nincs engineer-ben? G36 szórja a golyót, bipoddal ér csak valamit. Esetleg ak74u ami, de mivel ahhoz meg nincs bipod csak közelről jó, vagy egyes sorozatokban. A többi kuka.

    Több pálya elrendezése is elég szerencsétlen, főleg Canals. Olyan baserape-k szoktak lenni mint a ház.

    na mindegy, szerintem rengeteg javítani való lenne az alapjátékban is és jobb lenne ha ezekre koncentrálnának, ne, pedig fosnák ki magukból a dlc-ket. :U

    (#25) aram01

    usákoknak van egy Abrams-e, canalst miért nem lehetett úgy megcsinálni, hogy ne egy vacak könnyű páncélossal szórakozzon az ember a világ kb legjobb tankjával :F
    persze a másik oldalról nézve ez jó, T90-nel öltem eddig a legtöbbet több mint ezret. Pontjaim fele kb innen van.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • Gude

    senior tag

    válasz Xaels #15 üzenetére

    Akkor valamit nem értek.Ha az elektronikus irányítást zavarja az ecm ahogy mondod és én hiszek neked,miért van az hogy 90%-ban aktív ecm melett köröz a heli körül az igla és a stinger?Miért nem csapódik be azonnal,miért csak ecm után lesz találat(persze ha nem viszem gyorsan föld közelbe,mert akkor oda csapódik be)Gondolom ez a védelem nem hűti a helit szóval a hőkövetőnek azonnal be kéne csapódni. :N

    Illusion1010:Gyakorlott tankosként ismerem a reactiv-ot sőt azt is tudom hová kell célozni,de véleményem szerint minél többet patch-elik a játékot annál szarabb.

    [ Szerkesztve ]

    Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

Új hozzászólás Aktív témák