Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    Elég erősek a kijelentéseitek...
    Miután tényleg több tucat sztorit hallottam már, illetve ismerek olyan embert is, akivel nem csak egyszer-egyszer találkoztam a kiállításon, és ott mesélte el a történetét, hanem több éves barátságot ápolunk, így több olyan példát is tudok, hogy oké, a Zasszony nem engedi kütyüzni, és a begyűjtött cucc nálam végzi, de ezt leszámítva boldog házasságban élnek?! legalábbis én ezt hallom/ezt látom :B ;] De elképzelhető, hogy amúgy tényleg jól kijönnek, csk hát be kell áldozni a kütyüzést a férj embernek...
    Ha valakit szeretünk, és amúgy jól érezzük vele magunkat, hajlandóak vagyunk beáldozni érte dolgokat, én azt nem értem, hogy ha amúgy egy házasság működik, akkor ez miért nem fér bele, miért tiltott?
    ...Olyan sztorit is hallottam, tudom igazi klisé, de elmondás szerint azért kellett menni a hardvereknek, mert elfoglalták a szekrényben a ruhák, és a cipők helyét :DDD

  • bacsis

    Közösségépítő

    ...Én úgy gondolom, egy egészséges alkalmazkodás tök belefér...
    Nekem is a fogam húzzák, mikor a Zasszony berendelt magának egy qrva csizmát 15 rongyért, ami egyszer (sem) volt a lábán, azóta csak a port fogja.. mondom bakke', annyiból vehettem volna plusz 8giga ramot a gépembe ;] :DDD :DDD De aszondom jó'van, neki is jusson már néha valami...
    De ugye vannak esetek amikor már nem beszélhetünk "egészséges alkalmazkodásról"...

Új hozzászólás Aktív témák