Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeoos

    tag

    válasz mcsabee #24 üzenetére

    Ez benne a lényeg! Amúgy amikor egy poént meg kell magyarázni, akkor az már régen rossz.
    A párbeszéd szatírikusan így hangzik:
    - és mit tankolsz?
    - benzint.
    - értem én, hogy benzin ... de mi hajtja (?!) - ez egy vicc :W

    látom van humorérzéked :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

  • zeoos

    tag

    válasz mcsabee #26 üzenetére

    Figyuzz! Ez az okoskodás engem egyáltalán nem érdekel. Ha vitatkozni akarsz, fáradj át mondjuk a "szófosásom van" topicba. Sokmindent mondhatsz (szíved joga) az Internet szabadsága mögé bújva, csak azt nem, hogy ki/mit/hogyan tegye ugyan azt.
    Két dolgot tehetsz:
    -már olvasás közben észreveheted, hogy nem a szád íze szinti dolgok vannak leírva és elnavigálhatsz,
    -vagy ha már végigolvastad, akkor is leginkább a témához szólj hozzá, ne pedig keresd a lehetőséget a kötözködésre.
    Téma: B.Ú.É.K. "szösszenetek sms-ben"
    Próbálj meg ennél maradni, vagy elménckedni jobban eltudlak képzelni egy chat-ízű kommunikációs csatornán, mondjuk a "Lőrincze" szobában.
    Én nem azért járok ide, hogy egyes tagok hülyeségeire reagáljak, amit éppen nekem címeztek ... így hát ezt a veled folytatott beszélgetést a részemről lezártam.
    Pápás :R

    [ Szerkesztve ]

    "... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

  • zeoos

    tag

    válasz mcsabee #28 üzenetére

    Harmadik hozzászólásod után meg tisztán látom, hogy nem értesz a szóból. Közben megállapítom azt is, hogy figyelmetlen vagy ... nem vetted észre, hogy ez a topic miért jött létre (arról már nem is beszélve, hogy szándékom szerint csak a nemsokára eljövendő szilveszteri sms üzenetekhez szeretten volna segítséget nyújtani - ha nem vetted volna észre a saját blogoutomban ízetlenkedsz)
    Ha nem lenne világos, itt nem is mindenről van mit beszélni, mert a TÉMA-t az élet írta, én csak közzétettem és a legtöbb normális hozzászóló eddig csak megköszönte azt. Levonom tehát a végső és egyben valóban hozzád utolsó megjegyzésemet: az intelligenciádban is egyre jobban kételkedem. Elnézést ... köszönd magadnak!
    Nyugodtan rákontrázhatsz, lehet tiéd az utolsó szó: én hozzád többet nem szólok. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

Új hozzászólás Aktív témák